Tellimine

Akulaadija.ee e-poest ostmiseks ei pea kasutaja end registreerima kuid registreerides on võimalik vaadata enda varasemaid tellimusi ning ei pea korduval tellimisel kontaktandmeid uuesti sisestama. E-poes salvestatud andmeid ei edastata kolmandatele isikutele ega kasutata soovimatu reklaami edastamiseks. Kliendi nõudel kustutatakse andmed andmebaasist.

Esitatud tellimuse kohta saadetakse kliendi e-posti aadressil automaatne kinnitus tellimuse süsteemis registreerimise kohta.

Tellimusi ja päringuid toodete kohta võib esitada ka e-postiga.

Maksmine

Kui tellitud tooted on laos olemas, saadetakse kliendile nende kohta arve võimalikult ruttu kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul. Kui mõne toote tarnimine võib viibida, siis võetakse kliendige eelnevalt ühendust. Kaup saadetakse välja peale arve tasumist. Kui arve ei ole tasutud näidatud tähtajaks, siis tellimus tühistatakse.

Tarne

Tooted saadetakse kliendile Eesti Posti Omniva teenusega.

Saatmise hinnad:
 Omniva pakiautomaati - 2,4€
 Omniva postkontorisse - 3,0€
 Omniva kulleriga kätte - 4,2€

Hinnad on koos käibemaksuga. Kokkuleppel on võimalikud ka muud tarneviisid.

Garantiitingimused

Akude garantii on 6 kuud, laadijatel (adapteritel) 12 kuud. Garantii hakkab kehtima kauba väljastamise kuupäevast ostudokumendi alusel. Garantii ei kehti kui tootel on väliseid vigastusi. Garantiijuhtumi korral toode asendatakse teise samaväärsega. Kui see ei ole võimalik, siis toote maksumus kompenseeritakse.

Käivitusgarantii - kasutatud, vigastusega või muu toode mis ei ole uus ja mille juurde on märgitud 'käivitusgarantii'. Kui klienti ostab sellise toote ja see käivitamisel ei tööta, siis võib selle tagastada kahe nädala jooksul.

Tagastamine

Ostjal on õigus toode tagastada 14 päeva jooksul


Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.